🎄⭐️🎄VÁNOČNÍ MINIFOCENÍ🎄⭐️🎄

Info k vánočnímu focení

Letošní vánoční focení je už hotové! Doporučené barvy oblečení – bílá, béžová, hnědá, červená, vánoční vzory. Mám připravenu jednu velkou scénu. Fotografování s vánoční tematikou začíná 10. 10. a budu fotit do 19. 12. 2022.

🎄Balíček Vánoce ⭐️ 6 retušovaných fotografii v elektronické podobě ⭐️1500,- Kč

🎄Balíček Základní ⭐️10 retušovaných fotografii v elektronické podobě ⭐️2200,- Kč

🎄Nad rámec obou balíčků si můžete vybrat libovolný počet dalších fotografii k úpravám., každá fotografie nad rámec baličku je za 200,- Kč.  Tištěné papírové fotky nejsou součástí balíčku. Neupravené fotografie neposkytují.

🌲Příplatek za víkendové focení - 200,-Kč

K závaznému objednání a potvrzení termínu dojde až po uhrazení rezervačního poplatku (zálohy), který činí 500 Kč, zaplatíte bankovním převodem, variabilní symbol vám přidělím. Tato záloha bude odečtena s celkové ceny Vámi vybraného balíčku. Pokud budete muset foceni zrušit, nabídnu Vám jiny náhradní termín, který bude vyhovovat oběma stranám. Pokud se ani na tento nedostavíte, záloha Vám bohužel propadá. Zbývající částka za focení je splatná v hotovosti nejpozději v den focení. Fotografie budou předány do 14 dnů od odeslání Vašeho výběru.  🎄TEŠIM SE NA VÁS

Objednat se na focení