Info:

Ceny jsou stanoveny na základě balíčků, které určují, kolik fotografií si budete přát pořídit.

V ceníku můžete nalézt několik typů balíčků. Pokud Vám žádný z balíčků nevyhovuje, můžeme se domluvit individuálně na Vašem přání.

Fotografie jsou profesionálně upravené, retušované. Na váš požadavek lze převést některé fotografie do černobílé.
Na DVD dostanete fotografie v maximálním rozlišení, kde jsou pouze fotografie v počtu zvoleného balíčku. Ostatní nafocené fotografie během Vaši návštěvy fotoateliéru neposkytuji.

Cena je splatná vždy na místě po focení.

Po fotografování udělám výběr nejlepších fotografii v digitální podobě, dám Vám odkaz do galerie, kde si můžete vybrat fotky, které se Vám nejvíce líbí.

Doba vyhotovení a předání fotografií je 21 kalendářních dní. Vyhrazuji si právo tuto lhůtu v případě potřeby prodloužit.

Vice informace najdete v obchodních podmínkách. Objednáním služeb fotografa je automaticky stvrzeno přijetí obchodních podmínek a srozumění s nimi.

Ceny jsou platné od 1.1.2022

 

Balíčky:

Balíček NOVOROZENCE – 4.000,- Kč

16 ks retušované fotografie. Fotografií obdržíte v digitální podobě.

Každá další fotografie nad rámec tohoto balíčku 200,- Kč.

Fotografování tohoto typu trvá 2-3 hodiny.

Neupravené fotografie neposkytují.

Fotografování novorozeňátek a miminek patří bezpochyby k nejoblíbenějším!

Nejlepší věk pro focení novorozenců je co nejdříve po narození až prvních 20 dnů života. V těchto dnech jsou miminka velice klidná a spávají. Během této periody se dají pořídit ty nejkrásnější fotky ve spánku. Ideální denní doba pro focení je taková, kdy je miminko klidné a nakrmené. Nejčastěji to bývá dopoledne nebo brzy po obědě. Odpolední nebo večerní hodiny nedoporučuji, protože děti začínají být přetažené. Nebuďte nervózní, miminko to vycítí. Po domluvení focení novorozenců na určitou hodinu, se snažte udržet miminko chvilku předtím vzhůru. Pokud kojíte, nejlépe nechejte kojení až po příjezdu ke mně. Pokud krmíte dítě z lahve, nakrmte ho těsně před příjezdem. Focení trvá zhruba 3 hodiny. Fotografování miminek se nebojte, udělám si na vás čas, focení je bezpečné a rodiče budou mit ty nejkrásnější vzpomínkou na celý život! Doplňky na fotografování mám k dispozici.

 

Foceni děti, rodinné a tehulky:

Při focené dětí se často stává, že jsou děti unavené, uplakané, nejsou ve své kůži nebo je to prostě nebaví. V tomto případě se fotografování vždy přeruší, dopřeje se dětem čas na uklidnění a nabrání sil, a potom můžeme pokračovat. Nic se neděje, počítám s tím, takže se nemusíte obávat, že se zdržujeme.

Pří foceni rodiny a páry, oblečení prosím volte, tak aby jste barevně ladili.

Fotografování v exteriéru je možné kdekoli si sami určíte (příplatek za dopravu pokud budeme fotit u vás doma nebo okoli 500 Kč (Praha)) nebo Vám mohu několik pěkných lokalit nabídnout. Zde je podmínkou odebrání minimálně balíčku STANDARD.

Balíček MINI – 2.200,- Kč

10 ks retušované fotografie. Fotografií obdržíte v digitální podobě.

Každá další fotografie nad rámec tohoto balíčku 200,- Kč.

Fotografování tohoto typu trvá 1 hodinu.

Neupravené fotografie neposkytují.

Balíček STANDARD – 4.000,- Kč

20 ks retušované fotografie. Fotografií obdržíte v digitální podobě.

Každá další fotografie nad rámec tohoto balíčku 150,- Kč.

Fotografování tohoto typu trvá 1-1,5 hodiny.

Neupravené fotografie neposkytují.